Doe mee met het Klimaatstraatfeest

Het Nationale Klimaatstraatfeest is alweer met z’n derde ronde bezig. Ook dit jaar doen duizenden huishoudens in Nederland mee met deze energiebesparingswedstrijd, de grootste van Nederland.

Het doel van het Klimaatstraatfeest is om zoveel mogelijk mensen te betrekken bij de oplossing van het klimaatprobleem. Door zoveel mogelijk energie te besparen, maken de straten kans op 1 van de 500 straatfeesten. Het kloppend hart van de campagne is www.klimaatstraatfeest.nl; daar krijgt iedere straat een eigen pagina.

De straat die de meeste energie bespaart, krijgt het Superstraatfeest met een optreden van Jaap van X-factor. Ook komt Piet Paulusma langs. Tijdens de looptijd van de wedstrijd besteedt hij in zijn weerpraatje op SBS 6 regelmatig aandacht aan deelnemende straten.

Milieu Centraal werkt met HIER

Het Nationale Klimaatstraatfeest is een initiatief van de HIER Klimaatcampagne. Milieu Centraal is een van de samenwerkingspartners, en levert onder meer energiebesparingstips en -tools voor de site van het Klimaatstraatfeest, elke maand met een ander thema. Zoals voedsel, duurzaam klussen, zuinige apparaten en vervoer.

Duizenden huishoudens doen mee

Op dit moment doen al 1641 straten mee aan het Klimaatstraatfeest en 3097 huishoudens. Dat kunnen er nog veel meer worden.

Doe ook mee!

Doe ook mee en meld u aan op www.klimaatstraatfeest.nl!

 Naar boven
/Domeinen/Algemeen/Images/Onderwerp/1101f_klimaatstraatfeest.jpg
Op de hoogte blijven?
Meld u aan voor de
nieuwsbrief

Betrouwbare informatie

Milieu Centraal biedt betrouwbare informatie. Maar hoe komt de organisatie daar aan? Kijk op Werkwijze Milieu Centraal.