Milieu Centraal vaak in de media

In 2010 kwam u minstens elke twee weken de naam Milieu Centraal tegen in uw krant, huis-aan-huisblad of tijdschrift. Dat blijkt uit de cijfers over het mediabereik in 2010.

Milieu Centraal telt dat bereik in de oplage. Afgelopen jaar is 185 Miljoen keer de naam Milieu Centraal, of milieucentraal.nl verschenen in print. Per Nederlander is dat elf keer in een jaar, maar kranten en bladen worden door meer dan één lezer gezien. Voorzichtig redenerend komen we op minstens 25 keer per jaar, dus eens per twee weken.

Het aantal optredens op radio en tv is ongeveer gelijk gebleven. De kerncijfers: 

Landelijk dagblad

95,8 miljoen
Regionaal dagblad 17,1 miljoen
Huis-aan-huisbladen en lokale nieuwsbladen 37,3 miljoen
Consumentenbladen en vaktijdschriften 34,0 miljoen
Totaalprint 2010 184,2 miljoen
Totaal print 2009 106,8 miljoen)
. .
Advertentiewaarde print 2010 6,4 miljoen euro
Advertentiewaarde print 2009 3,9 miljoen euro
. .
Landelijke TV en radio 80 keer
Regionale TV en radio 23 keer

Ondanks alle informatie die u las in de dagbladen of op het internet, had u ook vragen die daarmee niet beantwoord waren; consumenten kwamen in 2010 24.000 keer met een vraag bij Milieu Centraal. Daarvan werden er 8.000 per mail gesteld en 16.000 per telefoon.

 Naar boven
/Domeinen/Algemeen/Images/Onderwerp/1103d_con.jpg
Op de hoogte blijven?
Meld u aan voor de
nieuwsbrief

Betrouwbare informatie

Milieu Centraal biedt betrouwbare informatie. Maar hoe komt de organisatie daar aan? Kijk op Werkwijze Milieu Centraal.