- Home
- Nieuwsbrief
- Consumenten
- September 2011
- Ook advies voor Twitteraars en facebookers
Ook advies voor Twitteraars en Facebookers
Bijna 2.500 twittervolgers, 133 'fans' en in een maand tijd meer dan 7.000 kliks op berichten van de Facebookpagina. Milieu Centraal geeft nu ook advies aan twitteraars en facebookers.
Stel, u wilt een nieuwe wasmachine. Waar moet u rekening mee houden als u hart heeft voor het milieu? U kunt naar de website van Milieu Centraal gaan om het antwoord te zoeken. Maar u kunt ook uw vraag 'tweeten', of een berichtje posten op de Facebookpagina van Milieu Centraal. Behalve een van Milieu Centraal kunnen er leuke en nuttige reacties komen van andere internetters. Dit maakt het advies vragen een stuk interactiever.
Interactieve website
Heeft u een handig advies gelezen op www.milieucentraal.nl? Of misschien wilt u ergens uw mening over delen? De website van Milieu Centraal is vernieuwd en eenvoudig te delen via social media. Met één klik op het facebook- of twittericoontje kunt u nu informatie (met commentaar) delen met uw volgers of vrienden.
Een ander interactief kanaal van Milieu Centraal is YouTube. Wilt u bijvoorbeeld uw ramen van dubbel glas voorzien? Of uw dak isoleren? Een beetje begeleiding is voor zo'n klus wel fijn. Voor veel klussen is er een handige instructiefilm gemaakt. Op www.youtube.com/milieucentraal staan ze allemaal bij elkaar.
Volg Milieu Centraal op Twitter: www.twitter.com/milieucentraal, en vind Milieu Centraal leuk op Facebook: www.facebook.nl/milieucentraal.
