"Vloerisolatie, dat voelt goed!"

Wilt u het in huis lekker warm hebben deze winter? Dan is het slim om u te verdiepen in vloerisolatie. Uit onderzoek van Milieu Centraal blijkt dat 1,3 miljoen huizen die gebouwd zijn voor 1980 nog geen vloerisolatie hebben.

Daarnaast laat dit onderzoek zien dat mensen die vloerisolatie hebben aangebracht daarmee heel tevreden zijn. Isolatie maakt het huis een stuk energiezuiniger en vooral behaaglijker. Net zoals het prettiger leven is in een woning met dubbel glas. Door vloerisolatie bespaart u gemiddeld 175 euro per jaar aan gas voor de verwarming. Zo draagt u direct bij aan een beter milieu.

Gratis vloerisolatie

Om na te gaan hoeveel u precies kunt besparen, vult u het Advies op maat Vloerisolatie in van Milieu Centraal. U vindt het Advies op maat én het deelnameformulier op de campagne webpagina: Isoleerjevloer.

 Naar boven
/media/846828/d_vloerisolatie.jpg
Op de hoogte blijven?
Meld u aan voor de
nieuwsbrief

Betrouwbare informatie

Milieu Centraal biedt betrouwbare informatie. Maar hoe komt de organisatie daar aan? Kijk op Werkwijze Milieu Centraal.