Alles over energie en milieu in het dagelijks leven

Medewerkers Milieu Centraal

Maak kennis met de medewerkers van Milieu Centraal. De collega's vertellen wat ze doen en hoe je ze kunt bereiken. Vragen kun je stellen via e-mail of 030-2305070. Journalisten kunnen het beste direct bellen naar 06-81166214. Milieu Centraal is ook bereikbaar via Twitter en Facebook.

Directie

Vera Dalm  220 x 330.jpg

Vera Dalm - Directeur
beleid, strategie, externe relaties

Consumenten helpen duurzame keuzes te maken. Die praktisch invulling van duurzaamheid geeft me energie in mijn werk. Ik ontmoet je daarbij graag!

vera.dalm@milieucentraal.nl
030-2305070 | 06-20839048
LinkedIn | Twitter

Communicatie

Puk Van Meegeren 220 x 330.jpg

Puk van Meegeren - Programmamanager Energie
Manager Communicatie

Ik geef leiding aan het programma Energie in huis, ben aanspreekpunt voor partners en klankbord voor website, communicatie en consumentenonderzoek.

puk.vanmeegeren@milieucentraal.nl
030-2305070 | 06-51820905
LinkedIn | Twitter

Linda 220 x 330.jpg

Linda Nijenhuis - Programmamanager Milieu
duurzaam consumeren, milieu, afval

Minder afval en beter afval scheiden; samen met partners werk ik daaraan. Ook geef ik leiding aan het programma Duurzaam Consumeren.

linda.nijenhuis@milieucentraal.nl
030-2305070 | 06-83572194
LinkedIn | Twitter

 

Marlon Mintjes 220x330.jpg

Marlon Mintjes - Communicatieadviseur
energiebesparing, isolatie, installaties

Van fabels over isolatie tot radiatorfolie plakken. Ik vertel graag hoe je grip op je energierekening krijgt. Via onze eigen kanalen of die van partners.

marlon.mintjes@milieucentraal.nl
030-2305072 | 06-83572514
LinkedIn

 

Kirsten Palland 220 x 330.jpg

Kirsten Palland - Communicatieadviseur 
voeding, keurmerken en energiebesparing

Waar let je op bij het boodschappen doen? Op een creatieve manier geef ik tips om een dagje geen vlees te eten en minder voedsel te verspillen.

kirsten.palland@milieucentraal.nl
030-2305519 | 06-83573528
LinkedIn | Twitter

 

Lara Peters 220x330.jpg

Lara Peters - Communicatieadviseur
milieurisico's, kleding, duurzaam consumeren

Complexe onderwerpen leg ik op een heldere manier uit, op de juiste plek en het goede moment. Ook coördineer ik media en social media.

lara.peters@milieucentraal.nl
030-2305510
LinkedIn

 

Magreet Schijvens 220x330

Magreet Schijvens - Communicatieadviseur
afval, verpakkingen, in en om het huis

Hoe maken we Nederland circulair? En wat kun je zelf doen? Ik zet in op een open gesprek over hoe we samen van afval naar grondstof gaan.

magreet.schijvens@milieucentraal.nl
030-2305074 
LinkedIn

 

17mc_matthijs_1_klein.jpg

Matthijs Kettelerij - Communicatieadviseur
mobiliteit, klimaat

Het klimaat is aan het veranderen. Daarom is het belangrijk om elke dag duurzame keuzes te maken. Samen maken we het verschil.

matthijs.kettelerij@milieucentraal.nl
030-2305078 | 06-18512891
LinkedIn | Twitter

 

 

Mariken Stolk 220x330.jpg

Mariken Stolk - Communicatieadviseur
duurzame energie, apparaten, toerisme

Ik ontwikkel campagnes die energievreters aanpakken en werk aan tools over duurzaam toerisme en duurzame energie. Ook kun je bij me terecht voor feiten over zonnepanelen.

mariken.stolk@milieucentraal.nl
030-2305094 | 06-83573629
LinkedIn

 

Jeroen Winckers 220x330.jpg

Jeroen Winckers - Communicatieadviseur
energiebesparing, milieurisico's

Ik ondersteun regionale energieloketten, beheer de site over energieverbruiksmanagers en participeer in het Kennisplatform Elektromagnetische Velden.

jeroen.winckers@milieucentraal.nl
030-2305090 | 06-83573168
LinkedIn

Onderzoek

Ariette Dommering 220x330.jpg

Ariëtte Dommering - Manager Onderzoek
coördinatie, kwaliteitsborging

Als aanspreekpunt voor kennisontwikkeling bewaak ik de kwaliteit van onderzoek en data. Ook coördineer ik het team van onderzoekers.

ariette.dommering@milieucentraal.nl
030-2305084 | 0612921271
LinkedIn

  

 

Jonna Snoek 220x330.jpg

Jonna Snoek - Onderzoeker
voeding, keurmerken, gezondheid

Voor diverse milieuonderwerpen bewaak ik de kennisbasis. Mediavragen, campagnes en online tools voorzie ik van actuele cijfers en informatie.

jonna.snoek@milieucentraal.nl
030-2305071
LinkedIn

 

Natascha Staats 220x330.jpg

Natascha Staats - Onderzoeker
klimaat, apparaten, water

Ik ontwikkel onze kennisbasis over onderwerpen uiteenlopend van apparaten tot klimaatverandering en draag bij aan campagnes als de Klimaatklappers.

natascha.staats@milieucentraal.nl
030-2305070

 

 

Sytske .jpg

Sytske de Waart - Onderzoeker

Feiten en fabels van elkaar scheiden, daar loop ik warm voor. Mijn expertise loopt uiteen van asbestdaken tot zilvervisjes. 

sytske.dewaart@milieucentraal.nl
030-2305070 
LinkedIn | Twitter

 

 

Jan Tjemme 220x330.jpg

Jan Tjemme van Wieringen - Onderzoeker
energiebesparing, isolatie, installaties

Voor de onderwerpen woningisolatie, verwarming en warm water zorg ik voor de kennis die nodig is om duurzame keuzes te maken.

info@milieucentraal.nl
030-2305070
LinkedIn

 

Jappe Zijlstra 220 x 330.jpg

Jappe Zijlstra - Onderzoeker
afval, energiebesparing, installaties

Ik verzamel gegevens over duurzame keuzes die consumenten kunnen maken op het gebied van onder meer afval, verlichting en kookapparatuur.


jappe.zijlstra@milieucentraal.nl
030-2305511
LinkedIn

 

Marc Zitzen 220x330.jpg

Marc Zitzen - Onderzoeker
duurzame energie, mobiliteit, klimaat

Ik becijfer de winst die mensen kunnen boeken als ze bij het consumeren rekening willen houden met het milieu.

marc.zitzen@milieucentraal.nl
030-2305085
LinkedIn

 

Webteam

Annemarie 220x330.jpg

Annemarie Hop - Webredacteur
content, redactie

Ik zorg ervoor dat de informatie op de website actueel, praktisch en prettig leesbaar is. Duurzaam kiezen: simpel toch? 

annemarie.hop@milieucentraal.nl
030-2305076
LinkedIn

 

RaphaelLewkowitz 220x330.jpg

Raphaël Lewkowitz - Webredacteur
content, campagnes, SEO

Duurzame keuzes maak ik zo makkelijk mogelijk door ervoor te zorgen dat de tips en adviezen van Milieu Centraal helder en vindbaar zijn.

raphael.lewkowitz@milieucentraal.nl
030-2305079
LinkedIn | Twitter

 

 

Wilko Trenning 220x330.jpg

Wilko Trenning - Projectleider
advies op maat, apps Projectleider

Voor Milieu Centraal stroomlijn ik IT-gerelateerde projecten, zoals de Recyclemanager en Advies op Maat. Daarbij ben ik een verbindende factor.

wilko.trenning@milieucentraal.nl
030-2305070 | 06-83574381
LinkedIn

 

 

Anna Wijnands.jpg

Anna Wijnands - Junior Webredacteur
sociale media

Bij Milieu Centraal maak ik campagnes en content voor de social media kanalen met een sterke inhoud en een creatieve vorm.

anna.wijnands@milieucentraal.nl
030-2305081
LinkedIn

Ondersteuning

Alien 220x330.jpg

Alien Bijker - Secretariaat
gebouwbeheer, automatisering

 

 

 

alien.bijker@milieucentraal.nl
030-2305083

Marlies 220x330.jpg

Marlies Marbus - Secretariaat
personele en financiële zaken, projectondersteuning

marlies.marbus@milieucentraal.nl
030-2305070

Terug naar boven