Praktisch over duurzaam

Medewerkers Milieu Centraal

Maak kennis met de medewerkers van Milieu Centraal. De collega's stellen zich hieronder voor. Vragen kun je stellen via e-mail. Milieu Centraal is ook bereikbaar via Twitter, LinkedIn, Instagram en Facebook.

Directie en management

Ika van de Pas - Directeur Milieu Centraal.jpg

Ika van de Pas - directeur
beleid, strategie, externe relaties

ika.vandepas@milieucentraal.nl
030-2305070 | 06-38825132

 

 

 

 

PUK_IMG_8529_DEF.png

Puk van Meegeren - Programmamanager Energie in huis en Mobiliteit
Ik geef leiding aan het programma Energie in huis en Mobiliteit, ben aanspreekpunt voor partners op deze thema's.

puk.vanmeegeren@milieucentraal.nl
030-2305070 | 06-51820905
LinkedIn | Twitter

 

 

LINDA_IMG_8759_DEF.png

Linda Nijenhuis - Programmamanager Duurzaam Consumeren
duurzaam consumeren, circulaire economie, milieu

Ik geef leiding aan het programma Duurzaam Consumeren en ben aanspreekpunt voor partners op deze thema's.

linda.nijenhuis@milieucentraal.nl
030-2305070 | 06-83572194
LinkedIn | Twitter

Team duurzaam consumeren

LARA_IMG_9010_DEF.png

Lara Peters - Communicatieadviseur 
milieurisico's, kleding, duurzaam consumeren

Complexe onderwerpen leg ik op een heldere manier uit, op de juiste plek en het goede moment. Ook coördineer ik media en social media.

lara.peters@milieucentraal.nl
06-12183191

 

  

ANNE_IMG_0926_DEF (2).png

Anne Kluivers - Communicatieadviseur
afval, verpakkingen, in en om het huis

Ik geef advies over hoe we ons afval verminderen en samen werken aan een circulaire economie. Ook voor tips over duurzaam tuinieren kun je bij mij terecht.

anne.kluivers@milieucentraal.nl
030-2305083 | 06-30238395
LinkedIn

 

SANNE_IMG_7951_DEF.png

Sanne Janssen - Communicatieadviseur
klimaatadaptatie, tuin, circulaire economie

sanne.janssen@milieucentraal.nl
06-12913730

 

 

 

 

ACHTERGROND_DEF.jpg

Ruben van Popering - Communicatieadviseur

ruben.vanpopering@milieucentraal.nl

 

 

 

 

 

ACHTERGROND_DEF.jpg

Paulien van der Geest - Communicatieadviseur

paulien.vandergeest@milieucentraal.nl

 

 

 

 

 

ACHTERGROND_DEF.jpg

Jonna Snoek - Onderzoeker
voeding, keurmerken, gezondheid

Voor diverse milieuonderwerpen bewaak ik de kennisbasis. Mediavragen, campagnes en online tools voorzie ik van actuele cijfers en informatie.

jonna.snoek@milieucentraal.nl
030-2305071
LinkedIn

 

SYTSKE_IMG_8587_DEF.png

Sytske de Waart - Onderzoeker

Feiten en fabels van elkaar scheiden, daar loop ik warm voor. Mijn expertise loopt uiteen van asbestdaken tot zilvervisjes. 

sytske.dewaart@milieucentraal.nl
030-2305070 
LinkedIn | Twitter

 

 

ANIEK_IMG_0989_DEF.png

Aniek Ivens - Onderzoeker
Klimaatadaptatie, tuin, producten
aniek.ivens@milieucentraal.nl

 

 

 

 

DEWI_IMG_3557_DEF.png

Dewi Du Long - Onderzoeker

dewi.dulong@milieucentraal.nl

 

 

 

 

 

ACHTERGROND_DEF.jpg

Maaike de Leeuw - Communicatieadviseur

maaike.deleeuw@milieucentraal.nl

 

 

 

 

 

ACHTERGROND_DEF.jpg

Judith Brouwer - Onderzoeker

judith.brouwer@milieucentraal.nl

 

 

Team energie, mobiliteit en klimaat

MARLON_IMG_1032_DEF.png

Marlon Mintjes - Communicatieadviseur
energiebesparing, isolatie, installaties

Van fabels over isolatie tot radiatorfolie plakken. Ik vertel graag hoe je grip op je energierekening krijgt. Via onze eigen kanalen of die van partners.

marlon.mintjes@milieucentraal.nl
06-83572514
LinkedIn

 

MARIKEN_IMG_8862_DEF.png

Mariken Stolk - Communicatieadviseur
duurzame energie, apparaten, toerisme

Ik ontwikkel campagnes tegen energievreters en tools voor duurzaam toerisme en duurzame energie. Ook kun je bij me terecht over zonnepanelen.

mariken.stolk@milieucentraal.nl
030-2305094 | 06-83573629
LinkedIn

 

MARIEKE_IMG_8801_DEF.png

Marieke Reisinger - Communicatieadviseur
mobiliteit en klimaat

marieke.reisinger@milieucentraal.nl
06-83574381

 

 

 

 

JOANNEKE_IMG_8542_DEF.png

Joanneke de Jongh - Communicatieadviseur

joanneke.dejongh@milieucentraal.nl
030-2305070

 

 

 

 

 

JEROEN_IMG_8906_DEF.png

Jeroen Winckers - Communicatieadviseur
energiebesparing, milieurisico's

Ik ondersteun regionale energieloketten, beheer de site over energieverbruiksmanagers en participeer in het Kennisplatform Elektromagnetische Velden.

jeroen.winckers@milieucentraal.nl 
030-2305090 | 06-83573168
LinkedIn   

 

NATASCHA_IMG_1120_DEF.png

Natascha Staats - Onderzoeker
klimaat, apparaten, water

Ik ontwikkel onze kennisbasis over onderwerpen uiteenlopend van apparaten tot klimaatverandering en draag bij aan campagnes als de Klimaatklappers.

natascha.staats@milieucentraal.nl
030-2305070

 

 

CHRISTIJN_IMG_8652_DEF.png

Christijn Den Besten - Onderzoeker

christijn.denbesten@milieucentraal.nl

 

 

 

 

 

JANTJEMME_IMG_0890_DEF.png

Jan Tjemme van Wieringen - Onderzoeker
energiebesparing, isolatie, installaties

Voor de onderwerpen woningisolatie, verwarming en warm water zorg ik voor de kennis die nodig is om duurzame keuzes te maken.

info@milieucentraal.nl
030-2305070
LinkedIn

 

JAPPE_IMG_8819_DEF.png

Jappe Zijlstra - Onderzoeker
energiebesparing, verwarming en warmwater

Ik verzamel gegevens om consumenten advies te geven over duurzame keuzes voor verwarming en warmwater in hun woning, in een passende combinatie met isolatie en ventilatie.

jappe.zijlstra@milieucentraal.nl
030-2305511
LinkedIn

 

MARIELLE_IMG_8768_DEF.png

Mariëlle Rietkerk - Onderzoeker
vervoer, toerisme, klimaat

marielle.rietkerk@milieucentraal.nl
06-39791034 

 

Web en social 

ANNEMARIE_IMG_8954_DEF.png

Annemarie Hop - Webredacteur
content, redactie

Ik zorg ervoor dat de informatie op de website actueel, praktisch en prettig leesbaar is. Duurzaam kiezen: simpel toch? 

annemarie.hop@milieucentraal.nl
030-2305076
LinkedIn

 

RAPHAEL_ IMG_1073_DEF.png

Raphaël Lewkowitz - Webredacteur
content, campagnes, SEO

Ik maak tips en adviezen van Milieu Centraal zo helder mogelijk en zorg dat websites en tools goed vindbaar zijn.   

raphael.lewkowitz@milieucentraal.nl
030-2305079
LinkedIn 

 

ACHTERGROND_DEF.jpg

Jelger Woudstra - Contentmanager
content, redactie

jelger.woudstra@milieucentraal.nl
030-2305070

 

 

 

 

MAARTEN_IMG_4079_DEF.png

Maarten Kuijken - Redacteur web & social
content marketing, webcare, redactie

maarten.kuijken@milieucentraal.nl
030-2305070
LinkedIn

 

 

 

JANKE_IMG_8683_DEF.png

Janke de Vries - Redacteur social
vormgeving, webcare, redactie

janke.devries@milieucentraal.nl
030-2305070
LinkedIn

Kwaliteitsmanagement en ondersteuning

ARIETTE_IMG_8887_DEF.png

Ariëtte Dommering - Manager Onderzoek
coördinatie, kwaliteitsborging

Als aanspreekpunt voor kennisontwikkeling bewaak ik de kwaliteit van onderzoek en data. Ook coördineer ik het team van onderzoekers.

ariette.dommering@milieucentraal.nl

 

 

MARLIES_IMG_3759_DEF.png

Marlies Marbus - Secretariaat 
personele en financiële zaken, projectondersteuning

marlies.marbus@milieucentraal.nl
030-2305070

 

 

 

NICOLE_IMG_0964_DEF.png

Nicole Agterberg - Secretariaat

secretariaat, projectondersteuning

nicole.agterberg@milieucentraal.nl

Terug naar boven

Deze site gebruikt alleen cookies om te meten, je bezoek is dus anoniem.