Medewerkers

Utrecht Bovenaanzicht
Maak kennis met de medewerkers van Milieu Centraal. De collega's stellen zich hieronder voor. Vragen kun je stellen via e-mail. Milieu Centraal is ook bereikbaar via Twitter, LinkedIn, Instagram en Facebook.

Directie en management

Wfcbestuur Ikavandepas Zoom
Ika van der Pas - Directeur

ika.vandepas@milieucentraal.nl
06-38825132

PUK IMG 8529 BEWERKT WEBSITE
Puk van Meegeren - Programmamanager Energie in huis en Mobiliteit

puk.vanmeegeren@milieucentraal.nl
06-51820905

LINDA IMG 8759 BEWERKT WEBSITE
Linda Nijenhuis - Programmamanager Duurzaam Consumeren

linda.nijenhuis@milieucentraal.nl
06-83572194

Communicatie

LARA IMG 9010 BEWERKT WEBSITE
Lara Peters - Strategisch communicatieadviseur
MARIKEN IMG 8862 BEWERKT WEBSITE
Mariken Stolk - Strategisch communicatieadviseur
Achtergrond Def
Mariska Joustra - Communicatieadviseur
Achtergrond Def
Paulien van der Geest - Strategisch communicatieadviseur
Achtergrond Def
Pim Nusselder - Communicatieadviseur
SANNE IMG 7951 BEWERKT WEBSITE
Sanne Janssen - Communicatieadviseur
JEROEN IMG 8906 BEWERKT WEBSITE
Jeroen Winckers - Communicatieadviseur
JOANNEKE IMG 8542 BEWERKT WEBSITE
Joanneke de Jongh - Communicatieadviseur
RUBEN IMG 4202 BEWERKT WEBSITE
Ruben van Popering - Communicatieadviseur
MAAIKE IMG 4239 BEWERKT WEBSITE
Maaike de Leeuw - Communicatieadviseur
Achtergrond Def
Sophie Brandt - Communicatieadviseur
Achtergrond Def
Marlieke Penninx - Communicatieadviseur

Onderzoek

NATASCHA IMG 1120 BEWERKT WEBSITE
Natascha Staats - Onderzoeker

natascha.staats@milieucentraal.nl

Achtergrond Def
Jonna Snoek - Onderzoeker

jonna.snoek@milieucentraal.nl

CHRISTIJN IMG 8652 BEWERKT WEBSITE
Christijn den Besten - Onderzoeker

christijn.denbesten@milieucentraal.nl

SYTSKE IMG 8587 DEF
Sytske de Waart - Onderzoeker
JANTJEMME IMG 0890 BEWERKT WEBSITE
Jan Tjemme van Wieringen - Onderzoeker

info@milieucentraal.nl

ANIEK IMG 0989 WEBSITE
Aniek Ivens - Onderzoeker

aniek.ivens@milieucentraal.nl

JAPPE IMG 8819 BEWERKT WEBSITE
Jappe Zijlstra - Onderzoeker

jappe.zijlstra@milieucentraal.nl

DEWI IMG 3557 BEWERKT WEBSITE
Dewi Du Long - Onderzoeker

dewi.dulong@milieucentraal.nl

MARIELLE IMG 8768 BEWERKT WEBSITE
Mariëlle Rietkerk - Onderzoeker

marielle.rietkerk@milieucentraal.nl

Achtergrond Def
Judith Brouwer - Onderzoeker

judith.brouwer@milieucentraal.nl

ARIETTE IMG 8887 BEWERKT WEBSITE
Ariëtte Dommering - Manager onderzoek

ariette.dommering@milieucentraal.nl

Achtergrond Def
Hans Peter Honkoop - Onderzoeker

hanspeter.honkoop@milieucentraal.nl

Web en social

ANNEMARIE IMG 8954 WEBSITE
Annemarie Hop - Webredacteur
RAPHAEL IMG 1073 BEWERKT WEBSITE
Raphaël Lewkowitz - Webredacteur
JELGER IMG 4182 BEWERKT WEBSITE
Jelger Woudstra - Contentmanager

jelger.woudstra@milieucentraal.nl

MAARTEN IMG 4079 BEWERKT WEBSITE
Maarten Kuijken - Redacteur web & social

maarten.kuijken@milieucentraal.nl

JANKE IMG 8683 BEWERKT WEBSITE
Janke de Vries - Redacteur social

janke.devries@milieucentraal.nl

Ondersteuning

MARLIES IMG 3759 BEWERKT WEBSITE
Marlies Marbus - Secretariaat
NICOLE IMG 0964 BEWERKT WEBSITE
Nicole Agterberg - Secretariaat

nicole.agterberg@milieucentraal.nl

Achtergrond Def
Marie-Louise Mettivier Meijer - Moderator Online Helpdesk

Marie-Louise.meijer@milieucentraal.nl