Medewerkers

Utrecht Bovenaanzicht
Maak kennis met de medewerkers van Milieu Centraal. De collega's stellen zich hieronder voor. Vragen kun je stellen via e-mail. Milieu Centraal is ook bereikbaar via Twitter, LinkedIn, Instagram en Facebook.

Directie en management

Ika van de Pas
Ika van de Pas - Directeur
Puk van Meegeren
Puk van Meegeren - Programmamanager Energie in huis en Mobiliteit
Linda Nijenhuis
Linda Nijenhuis - Programmamanager Duurzaam consumeren en Circulaire economie

Communicatie

Mariken Stolk
Mariken Stolk - Strategisch communicatieadviseur

Duurzame mobiliteit, toerisme, klimaat

mariken.stolk@milieucentraal.nl

06 83 57 36 29

Paulien van der Geest
Paulien van der Geest - Strategisch communicatieadviseur

Keurmerken, voeding, luchtverontreiniging

paulien.vandergeest@milieucentraal.nl

06 83 57 35 28

Suzanne Hoogers
Suzanne Hoogers - Strategisch communicatieadviseur

Aardgasvrij wonen, isoleren, ventilatie

suzanne.hoogers@milieucentraal.nl

06 82 96 86 02

Lara Peters
Lara Peters - Strategisch communicatieadviseur

Kleding, milieurisico's, asbest

lara.peters@milieucentraal.nl

06 12 18 31 91

Mariska Joustra
Mariska Joustra - Senior communicatieadviseur

Circulaire economie, afval, klussen en verbouwen

mariska.joustra@milieucentraal.nl

06 30 23 83 95

Sanne Janssen
Sanne Janssen - Senior communicatieadviseur

Tuin, klimaatadaptatie, plaagbestrijding, natuurinclusief (ver)bouwen

sanne.janssen@milieucentraal.nl

06 12 91 37 30

Jeroen Winckers
Jeroen Winckers - Senior communicatieadviseur

Advies op maat, energieverbruiksmanagers, subsidie en financiering

jeroen.winckers@milieucentraal.nl

06 83 57 31 68

Joanneke de Jongh
Joanneke de Jongh - Senior Communicatieadviseur

Energiezuinig en duurzaam wonen

joanneke.dejongh@milieucentraal.nl

06 82 97 42 27

Maaike de Leeuw
Maaike de Leeuw - Communicatieadviseur

Duurzaam consumeren en circulaire economie

maaike.deleeuw@milieucentraal.nl

06 82 96 46 94

Sophie Brandt
Sophie Brandt - Communicatieadviseur

Mobiliteit en energie in huis

sophie.brandt@milieucentraal.nl

06 82 78 97 68

Marlieke Penninx
Marlieke Penninx - Communicatieadviseur

Duurzaam consumeren en circulaire economie

marlieke.penninx@milieucentraal.nl

06 82 78 71 16

Onderzoek

Ariette Dommering
Ariëtte Dommering - Kwaliteitsmanager onderzoek
Aniek Ivens
Aniek Ivens - Strategisch onderzoeker

Circulaire economie, tuin, klimaatadaptatie, asbest

aniek.ivens@milieucentraal.nl

06 82 95 0494

Jappe Zijlstra
Jappe Zijlstra - Strategisch onderzoeker

Aardgasvrij wonen, warm water, verwarmen

jappe.zijlstra@milieucentraal.nl

06 82 97 58 20

Christijn den Besten
Christijn den Besten - Senior onderzoeker

Isolatie, ventilatie, zonnepanelen

christijn.denbesten@milieucentraal.nl

Judith Brouwer
Judith Brouwer - Senior onderzoeker
Rob Versfeld
Rob Versfeld - Senior onderzoeker

Afval, verpakkingen, schoonmaakmiddelen

rob.versfeld@milieucentraal.nl

Nina Rosa
Nina Rosa - Senior onderzoeker

Tuin, plaagbestrijding, keurmerken

nina.rosa@milieucentraal.nl

Dewi Du Long
Dewi Du Long - Senior onderzoeker

Kleding, milieuproblemen

dewi.dulong@milieucentraal.nl

Joyce Bosmans
Joyce Bosmans - Senior onderzoeker

Energietransitie en klimaat

joyce.bosmans@milieucentraal.nl

Jan Tjemme van Wieringen
Jan Tjemme van Wieringen - Onderzoeker

Verbruik en kosten energie, isolatie, apparaten

info@milieucentraal.nl

Hans Peter Honkoop
Hans Peter Honkoop - Onderzoeker

Duurzaam consumeren en circulaire economie

hanspeter.honkoop@milieucentraal.nl

Zonder foto Medewerker
Ron Zeefat - Onderzoeker

Mobiliteit en energie in huis

ron.zeefat@milieucentraal.nl

Penny Boneschansker
Penny Boneschansker - Onderzoeker
Frans Sengers
Frans Sengers - Onderzoeker

Duurzame mobiliteit

frans.sengers@milieucentraal.nl 

Zonder foto Medewerker
Judith Roumen - Senior gedragsonderzoeker

Web en social

Annemarie Hop
Annemarie Hop - Webredacteur
Raphael Lewkowitz
Raphaël Lewkowitz - Webredacteur
Jelger Woudstra
Jelger Woudstra - Contentmanager
Maarten Kuijken
Maarten Kuijken - Social media specialist
Janke de Vries
Janke de Vries - Social media specialist
Marie Louise Mettivier Meijer
Marie-Louise Mettivier Meijer - Moderator Online Helpdesk

Ondersteuning

Nicole Agterberg
Nicole Agterberg - Secretariaat