Medewerkers

Utrecht Bovenaanzicht
Maak kennis met de medewerkers van Milieu Centraal. De collega's stellen zich hieronder voor. Vragen kun je stellen via e-mail. Milieu Centraal is ook bereikbaar via Twitter, LinkedIn, Instagram en Facebook.

Directie en management

Wfcbestuur Ikavandepas Zoom
Ika van der Pas - Directeur

ika.vandepas@milieucentraal.nl
06-38825132

PUK IMG 8529 DEF
Puk van Meegeren - Programmamanager Energie in huis en Mobiliteit

puk.vanmeegeren@milieucentraal.nl
06-51820905

LINDA IMG 8759 DEF
Linda Nijenhuis - Programmamanager Duurzaam Consumeren

linda.nijenhuis@milieucentraal.nl
06-83572194

Communicatie

LARA IMG 9010 DEF
Lara Peters - Strategisch communicatieadviseur
MARIKEN IMG 8862 DEF
Mariken Stolk - Strategisch communicatieadviseur
Achtergrond Def
Mariska Joustra - Communicatieadviseur
Achtergrond Def
Paulien van der Geest - Strategisch communicatieadviseur
Achtergrond Def
Pim Nusselder - Communicatieadviseur
SANNE IMG 7951 DEF
Sanne Janssen - Communicatieadviseur
JEROEN IMG 8906 DEF
Jeroen Winckers - Communicatieadviseur
JOANNEKE IMG 8542 DEF
Joanneke de Jongh - Communicatieadviseur
RUBEN IMG 4202 DEF
Ruben van Popering - Communicatieadviseur
MAAIKE IMG 4239 DEF
Maaike de Leeuw - Communicatieadviseur
Achtergrond Def
Sophie Brandt - Communicatieadviseur
Achtergrond Def
Marlieke Penninx - Communicatieadviseur

Onderzoek

NATASCHA IMG 1120 DEF
Natascha Staats - Onderzoeker

natascha.staats@milieucentraal.nl

Achtergrond Def
Jonna Snoek - Onderzoeker

jonna.snoek@milieucentraal.nl

CHRISTIJN IMG 8652 DEF
Christijn den Besten - Onderzoeker

christijn.denbesten@milieucentraal.nl

SYTSKE IMG 8587 DEF
Sytske de Waart - Onderzoeker
JANTJEMME IMG 0890 DEF
Jan Tjemme van Wieringen - Onderzoeker

info@milieucentraal.nl

ANIEK IMG 0989 DEF
Aniek Ivens - Onderzoeker

aniek.ivens@milieucentraal.nl

JAPPE IMG 8819 DEF
Jappe Zijlstra - Onderzoeker

jappe.zijlstra@milieucentraal.nl

DEWI IMG 3557 DEF
Dewi Du Long - Onderzoeker

dewi.dulong@milieucentraal.nl

MARIELLE IMG 8768 DEF
Mariëlle Rietkerk - Onderzoeker

marielle.rietkerk@milieucentraal.nl

Achtergrond Def
Judith Brouwer - Onderzoeker

judith.brouwer@milieucentraal.nl

ARIETTE IMG 8887 DEF
Ariëtte Dommering - Manager onderzoek

ariette.dommering@milieucentraal.nl

Web en social

ANNEMARIE IMG 8954 DEF
Annemarie Hop - Webredacteur
RAPHAEL IMG 1073 DEF
Raphaël Lewkowitz - Webredacteur
JELGER IMG 4182 DEF
Jelger Woudstra - Contentmanager

jelger.woudstra@milieucentraal.nl

MAARTEN IMG 4079 DEF
Maarten Kuijken - Redacteur web & social

maarten.kuijken@milieucentraal.nl

JANKE IMG 8683 DEF
Janke de Vries - Redacteur social

janke.devries@milieucentraal.nl

Ondersteuning

MARLIES IMG 3759 DEF
Marlies Marbus - Secretariaat
NICOLE IMG 0964 DEF
Nicole Agterberg - Secretariaat

nicole.agterberg@milieucentraal.nl