Medewerkers

Utrecht Bovenaanzicht
Maak kennis met de medewerkers van Milieu Centraal. De collega's stellen zich hieronder voor. Vragen kun je stellen via e-mail. Milieu Centraal is ook bereikbaar via Twitter, LinkedIn, Instagram en Facebook.

Directie en management

Ika van de Pas
Ika van de Pas - Directeur

ika.vandepas@milieucentraal.nl
06-38825132

Puk van Meegeren
Puk van Meegeren - Programmamanager Energie in huis en Mobiliteit

puk.vanmeegeren@milieucentraal.nl
06-51820905

Linda Nijenhuis
Linda Nijenhuis - Programmamanager Duurzaam Consumeren

linda.nijenhuis@milieucentraal.nl
06-83572194

Communicatie

Lara Peters
Lara Peters - Strategisch communicatieadviseur
Mariken Stolk
Mariken Stolk - Strategisch communicatieadviseur
Zonder foto Medewerker
Mariska Joustra - Communicatieadviseur
Zonder foto Medewerker
Paulien van der Geest - Strategisch communicatieadviseur
Zonder foto Medewerker
Pim Nusselder - Communicatieadviseur
Sanne Janssen
Sanne Janssen - Communicatieadviseur
Jeroen Winckers
Jeroen Winckers - Communicatieadviseur
Joanneke de Jongh
Joanneke de Jongh - Communicatieadviseur
Ruben van Popering
Ruben van Popering - Communicatieadviseur
Maaike de Leeuw
Maaike de Leeuw - Communicatieadviseur
Zonder foto Medewerker
Sophie Brandt - Communicatieadviseur
Zonder foto Medewerker
Marlieke Penninx - Communicatieadviseur

Onderzoek

Natascha Staats
Natascha Staats - Onderzoeker

natascha.staats@milieucentraal.nl

Zonder foto Medewerker
Jonna Snoek - Onderzoeker

jonna.snoek@milieucentraal.nl

Christijn den Besten
Christijn den Besten - Onderzoeker

christijn.denbesten@milieucentraal.nl

Jan Tjemme van Wieringen
Jan Tjemme van Wieringen - Onderzoeker

info@milieucentraal.nl

Aniek Ivens
Aniek Ivens - Onderzoeker

aniek.ivens@milieucentraal.nl

Jappe Zijlstra
Jappe Zijlstra - Onderzoeker

jappe.zijlstra@milieucentraal.nl

Dewi Du Long
Dewi Du Long - Onderzoeker

dewi.dulong@milieucentraal.nl

Marielle Rietkerk
Mariëlle Rietkerk - Onderzoeker

marielle.rietkerk@milieucentraal.nl

Zonder foto Medewerker
Judith Brouwer - Onderzoeker

judith.brouwer@milieucentraal.nl

Ariette Dommering
Ariëtte Dommering - Manager onderzoek

ariette.dommering@milieucentraal.nl

Zonder foto Medewerker
Hans Peter Honkoop - Onderzoeker

hanspeter.honkoop@milieucentraal.nl

Web en social

Annemarie Hop
Annemarie Hop - Webredacteur
Raphael Lewkowitz
Raphaël Lewkowitz - Webredacteur
Jelger Woudstra
Jelger Woudstra - Contentmanager

jelger.woudstra@milieucentraal.nl

Maarten Kuijken
Maarten Kuijken - Redacteur web & social

maarten.kuijken@milieucentraal.nl

Janke de Vries
Janke de Vries - Redacteur social

janke.devries@milieucentraal.nl

Ondersteuning

Marlies Marbus
Marlies Marbus - Secretariaat
Nicole Agterberg
Nicole Agterberg - Secretariaat

nicole.agterberg@milieucentraal.nl

Zonder foto Medewerker
Marie-Louise Mettivier Meijer - Moderator Online Helpdesk

Marie-Louise.meijer@milieucentraal.nl