Medewerkers

Maak kennis met de medewerkers van Milieu Centraal. De collega's stellen zich hieronder voor.

Onderstaande contactgegevens zijn alleen voor professionals. Heb je een vraag als consument? Kijk dan bij de veelgestelde vragen of gebruik dit contactformulier. Milieu Centraal is ook bereikbaar via Twitter, LinkedIn, Instagram en Facebook. Via de telefoon kunnen we helaas geen consumentenvragen beantwoorden. 

Directie en management

Ika van de Pas - Directeur / Bestuurder

Puk van Meegeren - Programmamanager Energie in huis en Mobiliteit

Linda Nijenhuis - Programmamanager Duurzaam consumeren en Circulaire economie

Communicatie

Mariken Stolk - Strategisch communicatieadviseur

Duurzame mobiliteit, toerisme, klimaat

mariken.stolk@milieucentraal.nl

06 83 57 36 29

Paulien van der Geest - Strategisch communicatieadviseur

Keurmerken, voeding, luchtverontreiniging

paulien.vandergeest@milieucentraal.nl

06 83 57 35 28

Suzanne Hoogers - Strategisch communicatieadviseur

Aardgasvrij wonen, isoleren, ventilatie

suzanne.hoogers@milieucentraal.nl

06 82 96 86 02

Lara Peters - Strategisch communicatieadviseur

Kleding, milieurisico's, asbest

lara.peters@milieucentraal.nl

06 12 18 31 91

Gwen Jansen - Strategisch communicatieadviseur

Mariska Joustra - Senior communicatieadviseur

Circulaire economie, afval, klussen en verbouwen

mariska.joustra@milieucentraal.nl

06 30 23 83 95

Sanne Janssen - Senior communicatieadviseur

Tuin, klimaatadaptatie, plaagbestrijding, natuurinclusief (ver)bouwen

sanne.janssen@milieucentraal.nl

06 12 91 37 30

Jeroen Winckers - Senior communicatieadviseur

Digitale tools, energie in huis, subsidies en financiering, dienstverlening voor energieloketten

jeroen.winckers@milieucentraal.nl

06 83 57 31 68

Joanneke de Jongh - Senior Communicatieadviseur

Energiezuinig en duurzaam wonen

joanneke.dejongh@milieucentraal.nl

06 82 97 42 27

Maaike de Leeuw - Communicatieadviseur

Duurzaam consumeren en circulaire economie

maaike.deleeuw@milieucentraal.nl

06 82 96 46 94

Sophie Brandt - Communicatieadviseur

Energie in huis en mobiliteit

sophie.brandt@milieucentraal.nl

06 82 78 97 68

Marlieke Penninx - Communicatieadviseur

Duurzaam consumeren en circulaire economie

marlieke.penninx@milieucentraal.nl

06 82 78 71 16

Marie-Louise Mettivier Meijer - Communicatieadviseur

Energie in huis en mobiliteit

marie-louise.mettiviermeijer@milieucentraal.nl

06 83 57 25 14

Jule Geeris - Communicatieadviseur

Duurzaam consumeren en circulaire economie

jule.geeris@milieucentraal.nl

06 82 96 79 56

Roxane Verhoeff - Communicatieadviseur

Onderzoek

Ariëtte Dommering - Kwaliteitsmanager onderzoek

Aniek Ivens - Strategisch onderzoeker

Circulaire economie, klimaatadaptatie, biodiversiteit, tuin en plaagbeheersing.

aniek.ivens@milieucentraal.nl

06 82 95 0494

Jappe Zijlstra - Strategisch onderzoeker

Aardgasvrij wonen, warm water, verwarmen

jappe.zijlstra@milieucentraal.nl

Christijn den Besten - Senior onderzoeker

Isolatie, ventilatie, zonnepanelen

christijn.denbesten@milieucentraal.nl

Judith Brouwer - Senior onderzoeker

Rob Versfeld - Senior onderzoeker

Afval, verpakkingen, schoonmaakmiddelen

rob.versfeld@milieucentraal.nl

Dewi Du Long - Senior onderzoeker

Kleding, milieuproblemen

dewi.dulong@milieucentraal.nl

Joyce Bosmans - Senior onderzoeker

Energietransitie en klimaat

joyce.bosmans@milieucentraal.nl

Jan Tjemme van Wieringen - Onderzoeker

Verbruik en kosten energie, isolatie, apparaten

info@milieucentraal.nl

Hans Peter Honkoop - Onderzoeker

Duurzaam consumeren en circulaire economie

hanspeter.honkoop@milieucentraal.nl

Ron Zeefat - Onderzoeker

Mobiliteit en energie in huis

ron.zeefat@milieucentraal.nl

Penny Boneschansker - Onderzoeker

Frans Sengers - Onderzoeker

Duurzame mobiliteit

frans.sengers@milieucentraal.nl 

Judith Roumen - Senior gedragsonderzoeker

Web en social

Annemarie Hop - Webredacteur

Raphaël Lewkowitz - Webredacteur

Jelger Woudstra - Contentmanager

Lisa van Campenhout - Webredacteur

Maarten Kuijken - Social media specialist

Janke de Vries - Social media specialist

Ondersteuning

Nicole Agterberg - Secretariaat

Stavroula Taxidou - Secretariaat